Желания
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ

Тоник Retreat с ниацинамидом и экстрактом лотоса, восстанавливающий, 150 мл

В наличии
Артикул: L300
180 грн
300 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
%
Войти для отображения накопительной скидки

Отзывы 3
Мені дуже сподобався цей тонік, допомагає от прищів, зробила мою шкіру гладкою і ідеальною!
Ответить
Алина Горбатенко, Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволенні і обираєте нас. Завжди раді Вам !
Ответить
Мені тонік підійшов, гарно очищує, але й немає зовсім сухості та стягнутості після нього, я навіть кілька разів забувала потім крем нанести))
Раніше були переодичні висипання (кілька прищичків на обличчі вилазило) - пмс, або просто, як реакція на щось з їжі\погоду. Так за останній місяць, як користуюсь тоніком, то даже на пмс нічого не вилізло. Інший догляд не змінювала, тому ці заслуги приписую виключно цьому засобу)) Також має чудовий, не нав'язливий аромат
Єдиний маленький мінус - не зрозуміло, який відсоток ніацинаміду в складі.
Замовила ще одразу кілька штук про запас 😁
Ответить
Дубовик Юлія Олегівна, Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволенні і обираєте нас. Завжди раді Вам !
Ответить
Замовила і коли тонік прийшов, зрозуміла що він для комбінованої та жирної шкіри (у мене більш схильна до сухості). Вирішила спробувати, за декілька разів відчула різницю, бо були висипання в Т-зоні.
Ответить
Кохан Лілія Юріївна, Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволенні. Тонік також підходить для зневодненої шкіри обличчя. Завжди раді Вам !
Ответить
Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх